رزرو هتل

 

کارهایی که نباید هنگام رزرو هتل انجام داد

انتخاب هتل ممکن است مهمترین تصمیمی باشد که در زمان برنامه ریزی برای سفر خود می گیرید. یک هتل کوچک ، زشت ، با اتاق های بی کیفیت یا اتاقی بدون اینترنت و با تلویزیون و وسایل خراب، به راحتی می تواند سفر شما را خراب کند.

هتلی که نرخ پایه پایینی دارد اما شامل هیچ گونه امکانات رفاهی نمی شود، اغلب ممکن است نسبت به هتلی که گران تر است اما امکانت رایگان زیادی ارائه می دهد برای شما پر هزینه تر تمام شود.

در این پست به نکاتی میپردازیم که توجه به آن ها می تواند شما را در انتخاب یک هتل خوب یاری کند.

فراموش نکنید که مکان دقیق هتل را بررسی کنید

هدف از سفر شما هر چه که باشد،نزدیک بودن هتل به مراکز مهم شهر اهمیت زیادی دارد.دور بودن هتل به محل مورد نظر شما در شهر می تواند مشکلات زیادی را پدید آورد.

ساده ترین راه برای جلوگیری از این نوع مشکلات این است که موقعیت مکانی هتل را به خوبی بررسی کنید. بیشتر وب‌سایت‌های رزروهتل شامل یک نوع نقشه هستند که می توانید از محل دقیق آن ها به خوبی مطلع شوید و همچنین می‌توانید به نمای خیابان Google نگاهی بیندازید تا به خوبی از محل دقیق هتل دیدن کنید.

سایت های بررسی را نادیده نگیرید

دانستن هر چه بیشتر در مورد هتلی که می خواهید برای مدتی در آن اقامت داشته باشید،برای بهبود تجربه ی شما مفید خواهد بود.بنابراین یکی از راه های دانستن در مورد هتلی که قصد اقامت در آن را دارید،بررسی نظر افراد گوناگونیست که قبلا تجربه ی حضور در آن هتل را داشته و مدتی در آنجا ساکن بوده اند و این مورد خیلی می تواند به شما در زمینه ی انتخاب هتل درست کمک کند.

و ممکن است اطلاعات خیلی زیادی را قبل از اقامت در هتل بدست آورید و خود را برای سکونت در آن آماده کنید.برای مثال اگر مشتریان از نبود وای فای در هتل شکایت داشتند،پس نتیجه میگیرید که باید مودم خود را همراه خود به هتل ببرید تا از مشکلات نبود اینترنت جلوگیری کنید.

فراموش نکنید که بررسی کنید آیا هتل ترانسفر فرودگاهی دارد یا خیر

شروع یک سفر با حمل چمدان های عظیم از طریق یک سیستم متروی ناآشنا می تواند تجربه طاقت فرسایی باشد، به خصوص زمانی که هیچ گونه شناختی از شهری که به آن سفر کردید نداشته باشید.بنابراین در هنگام رزرو هتل بررسی کنید که آیا هتلی که قصد اقامت در آن را دارید ترانسفر فرودگاهی دارد یا خیر.از طرفی دیگر اگر می خواهید هزینه ی اقامتتان کم تر تمام شود،می توانید از انتخاب این گزینه در هنگام رزرو هتل صرف نظر کنید.

اما به این نکته توجه کنید که رفت و آمد به هتل با تاکسی می تواند گران باشد، به خصوص که بیشتر فرودگاه ها مقدار زیادی از شهر فاصله دارند.

بررسی وجود پارکینگ و در دسترس بودن آن

اگر ماشین شخصی دارید و می خواهید با ماشین خود به سفر بروید، در دسترس بودن و قیمت پارکینگ در هتل را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید هزینه ای که بابت رزرو هتل می پردازید،هزینه ی تمام شده باشد و مجبور نباشید برای استفاده از پارکینگ هتل ، مجددا هزینه ای پرداخت کنید.

توجه به هزینه صبحانه را فراموش نکنید

معمولاً می توانید این اطلاعات را در وب سایت هتل یا با تماس با پشتیبانی هتل دریافت کنید.بیشتر مردم ترجیح می دهند صبحانه را در هتل خود صرف کنند،بنابراین اگر نگران هزینه های سفر خود هستید، این موضوع می تواند مهم باشد.بنابراین اطمینان پیدا کنید که هتل مورد نظر شما صبحانه ی رایگان ارائه می دهد.

از تماس مستقیم با هتل نترسید

اگر هتلی که می خواهید رزرو کنید،اطلاعات کاملی را در سایت خود قرار نداده است ، بهتر است با هتل تماس بگیرید و مستقیماً در مورد موضوعاتی که قصد دارید بدانید سؤال کنید. پذیرش هتل اغلب اطلاعاتی درباره لغو، امکانات اتاق ها و موارد دیگر دارد که ممکن است این اطلاعات در سایت هتل یا اپلیکیشن آن قرار نداشته باشند.

حتی اگر یک سوال ساده داشته باشید، مانند “هزینه دسترسی به اینترنت چقدر است؟” یا “آیا صبحانه هتل رایگان است؟” یک تماس سریع با هتل می تواند هر شکی را که ممکن است برای رزرو هتل داشته باشید برطرف کند.

قوانین استرداد را نادیده نگیرید

هتل ها قوانین استرداد مختلفی دارند،شاید هنگام رزرو هتل این قوانین برایتان مهم نباشد و به آن توجه نکنید،اما زمانی که مجبور باشید رزرو خود را کنسل کنید،به مشکل خواهید خورد.چراکه بیشتر هتل ها مقداری از هزینه ای که پرداخت کرده اید را به عنوان جریمه از کل پرداختی شما کسر میکنند.

برخی هتل ها نیز زمانبندی خاص خود را برای این موضوع دارند.برای مثال اگر تا یک هفته قبل از زمان رزرو شده درخواست کنسلی داشته باشید 10 درصد و یک روز مانده به زمان رزرو تا 50 درصد از پول شما ممکن است کسر شود.

بنابراین هنگام رزرو هتل،حتمن به قوانین استرداد توجه کنید.

جمع بندی:

رزرو هتل می تواند بخش مهمی از یک سفر تفریحی باشد،با عدم توجه به نکاتی که در این مطلب گفته شد،احتمال وجود مشکلاتی در طول اقامتتان در هتل وجود دارد.پس تا جای امکان باید از مسائلی که ممکن است باعث آسیب به تجربه کلی سفر شود جلوگیری کرد.امیدواریم نکات گفته شده به شما در این زمینه کمک کند.

فهرست
بک لینک
فروش آنتی ویروس