10 ویژگی اساسی یک سیستم رزرو هتل خوب

 

9 ویژگی اساسی یک سیستم رزرو هتل خوب

رزرو آنلاین تقریباً 63 درصد از درآمد بخش سفر و گردشگری را به طور سالانه تشکیل می دهد.یک سیستم رزرو هتل خوب به شما امکان می دهد رزروهای آنلاین را به طور موثر مدیریت کنید.در این پست به این موضوع می پرد ازیم که یک سیستم رزرو هتل خوب باید چه مشخصاتی داشته باشد.

سیستم رزرو آنلاین هتل

یک سیستم رزرو هتل خوب باید یک رابط کاربرپسند داشته باشد که هم به مهمانان و هم به کارکنان کمک کند که کارهای خود را به راحتی در سایت انجام داده و به سادگی عملیات رزرو و جست و جوی خود را انجام دهند.

برای مثال نمای مناسب تقویم در سایت ، مزیت بزرگی برای ساده‌تر کردن فرآیند رزرو هتل خواهد بود. این نرم افزار باید یک افزونه یا جاوا اسکریپت داشته باشد که بتواند در وب سایت هتل شما تعبیه شود. یا باید بتواند بازدیدکنندگان را به یک میکرو سایت یا پورتال آنلاین هدایت کند که از آنجا  بتوانند رزرو خود را تکمیل کنند.

موتور رزرو سایت باید تمام اطلاعاتی را که کابران ممکن است به دنبال آن باشند ، از جمله قیمت‌، نوع هتل ، انواع اتاق‌ها، خدمات، موارد گنجانده شده و سایر جزئیات را بدون اینکه کاربر به دنبال آن بگردد به او ارائه دهد.

یکپارچه سازی پرداخت آنلاین

ادغام یک گزینه پرداخت آنلاین با سیستم رزرو هتل نه تنها رزرو را برای مهمانان راحت می کند، بلکه به شما کمک می کند تا الزامات خط مشی رزرو/لغو خود را برآورده کنید.

منابع مالی جمع‌آوری‌شده از طریق رزرو آنلاین نیز باید به‌طور خودکار در گزارش‌های مالی ثبت شوند.

تشویق مهمانان به پرداخت آنلاین، پیروی از هنجارهای لازم برای فاصله گذاری اجتماعی را تشویق می کند.

ارتباطات خودکار

اتوماسیون ارتباطات به یک ضرورت در صنعت خدمات تبدیل شده است. مهمانان پس از رزرو اتاق انتظار یک ایمیل یا پیامک تأیید دقیق دارند.

ایمیل های تایید باید بر اساس تصویر برند هتل قابل تنظیم باشند. به عنوان مثال، شما باید بتوانید در صورت نیاز نکاتی برای سفرو اطلاعاتی در مورد جاذبه های محلی شهری که مهمان قصد سفر به آن را دارد به او ارائه دهید.

سیستم رزرو هتل شما باید از برنامه ریزی و قالب بندی این پیام ها پشتیبانی کند.

 سیستم رزرواسیون مرکزی

مسافران ترجیح می دهند رزو هتل خود را در سایت ها و اپلیکیشن ها انجام دهند تا از صرف وقت جلوگیری کنند. مدیریت این رزروها می تواند گیج کننده باشد و خطاهایی مانند رزرو دوبل، رزرو بیش از حد، یا فراموش کردن تایید رزرو یک مهمان می تواند منجر به تجربه بد مسافر و آسیب رسیدن به نام تجاری و در نتیجه ضرر در تجارت شود.

داشتن یک سیستم رزرواسیون مرکزی برای هتل ها که به مدیر کانال مرتبط است به شما کمک می کند تا این گزینه ها را به طور موثر مدیریت کنید.

بررسی مدیریت

نظرات برای شهرت و کسب و کار هتل شما بسیار مهم هستند و به نوعی بهترین ابزار بازاریابی هستند که هتل شما می تواند داشته باشد.درصد بالایی از مسافران ترجیح می دهند قبل از رزرو هتل ، نظرات را در مورد آن بخوانند و سپس برای انتخاب هتل نتیجه گیری کنند.

به عنوان یک هتلدار، شما باید مهمانان خود را تشویق کنید تا نظرات خود را برای هتل شما ارسال کنند.با پاسخ دادن به آن نظرات،تجربه ی خوبی برای آن ها ایجاد خواهد شد. این موضوع تجربه بهتری را برای مهمانان شما فراهم می کند زیرا آنها احساس صمیمیت بیشتری با نام تجاری شما خواهند داشت.

یک سیستم رزرو هتل حرفه ای به شما این امکان را می دهد که هم بازخورد مهمانان خود را تایید کنید و هم به بازخوردهایی که داده شده است پاسخ دهید. پاسخ واقعی و سریع به نظرات ، می تواند به طور بالقوه مهمانان را به مشتریان همیشگی هتل شما تبدیل کند.

سیستم گزارش دهی قوی

داده ها و اطلاعات نقش مهمی در هدایت اهداف کسب و کار دارند. داشتن اطلاعات مناسب می‌تواند به شما در بهینه‌سازی عملکرد کسب‌وکار کمک کند و به مهمانان تجربه شخصی‌تری را ارائه دهد.

نرم افزار رزرو هتل ادغام شده با یک سیستم گزارش دهی قوی برای کمک به کسب و کار شما در انتخاب های هوشمندانه تر ضروری است.

اطلاعاتی که می توانید از چنین مزیتی به دست آورید عبارتند از:

ارزیابی عملکرد به صورت ماهانه، فصلی و سالانه
پیگیری پرداخت ها
تجزیه و تحلیل 
بودجه بندی
مدیریت نرخ
اطلاعات کاربران مهمان و..

زبان ها و ارزها

نرم افزار رزرو هتل شما باید به مهمانان این امکان را بدهد که با زبان و ارز دلخواه خود اتاق هتل را رزرو کنند.مهمانانی که با یک زبان خاص هتل رزرو می کنند ، باید تاییدیه های ایمیل یا پیام را به همان زبان دریافت کنند. این ویژگی ساده می‌تواند تجربه مهمان را غنی‌تر کند و رزرو هتل شما را در سراسر جهان گسترش دهد.

اگر می خواهید مخاطبان جهانی تری را هدف قرار دهید و بسیاری از مشتریان شما گردشگران خواهند بود ، یک موتور رزرو ایده‌آل می‌تواند به طور خودکار اولویت‌های زبان و ارز را بر اساس آدرس IP کاربر تنظیم کند.

تخفیف ها و تبلیغات در رزرو هتل

هنگامی که به افزایش درآمد و راضی نگه داشتن مهمانان خود فکر می کنید، یک استراتژی خوب ، کدهای تبلیغاتی یا تخفیف های جذاب است.

یک سیستم رزرو هتل کارآمد باید به شما امکان ایجاد و اعمال کدهای تبلیغاتی را بدهد. علاوه بر تخفیف‌های ساده ، باید بتوانید تخفیف‌ها و تبلیغات را بر اساس زمان رزرو،ثابت بودن مشتری، رزرو شرکتی یا رزرو آژانس مسافرتی، یا حتی بر اساس فصل، رویدادها، نرخ های اولیه یا لحظه آخری قرار دهید.

پشتیبانی 24/7

صنعت مهمان‌نوازی هرگز نمی‌خوابد و مشکلات نرم‌افزاری ممکن است در هر زمانی رخ دهد. اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده خدمات شما پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهد.

ارائه‌دهنده‌ای را انتخاب کنید که خدمات و پشتیبانی عالی داشته باشد

جمع بندی:

موارد گفته شده 9 ویژگی اساسی یک سیستم رزرو هتل خوب بود که به وسیله آن ها می توانید رضایت را در مشتریان خود ایجاد کنید و نام تجاری خود را گسترش دهید و در نهایت درآمد بیشتری داشته باشد.

فهرست
بک لینک
فروش آنتی ویروس
بک لینک چیست؟ بکلینک فالو خرید بک لینک و دانشگاهی آوردن سایت
لیست اصول معنی سئو سئوکاران seo.ir
سنجش کمپین بک لینک دائمی خبری در نتایج
هزینه رپورتاژ دائمی خرید بک لینک دائمی شرکت بهبود رتبه
کد eset
آموزش تحلیل تکنیکال طلا pdf اموزش تحلیل طلا در فارکس تحلیل اونس طلا فارکس امروز
سرویس بک لینک خوب what is backlinks و ریپورتاژ بهبود سایت
لایسنس رایگان نود 32 به تاریخ امروز
بهترین دکتر زنان زایمان در تهران
سونوگرافی دکتر سید رضا حسینی شیراز
لایسنس نود 32
انتخاب آنتی ویروس نود 32
تولید رپورتاژ آگهی
سفارش سئوی سایت
فروش باریت
مراحل کسب درآمد اینترنتی
سیگنال فارکس تلگرام
بهترین بک لینک behtarinbacklink.com
seo کار چیست