اشتباهات رزرو هتل

 

اشتباهات رایج در رزرو هتل

امروزه رزرو هتل می تواند به آسانی کلیک کردن روی یک دکمه در یک سایت باشد و بدون شک راه های زیادی برای اشتباه کردن هنگام رزرو اتاق وجود دارد.اشتباهاتی که می تواند موجب افزایش هزینه ها و یا آسیب به تجربه ی سفر شما شود. برای به حداقل رساندن این اشتباهات،یک سری نکات وجود دارد که در هنگام رزرو هتل باید به آن ها توجه داشته باشید.در این مطلب به اشتباهات رایجی که ممکن است در هنگام رزرو هتل انجام دهید می پردازیم.

دریافت نکردن تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد اتاق

یک آژانس مسافرتی و یا یک سایت رزرو هتل خوب ، باید اطلاعات کاملی در مورد مشخصات اتاقی که قصد رزرو آن را دارید در اختیار شما بگذارد،از رزرو هتل در سایت هایی که مشخصات اتاق را در اختیار شما نمی گذارند صرف نظر کرده و به سراغ سایت ها و آژانس های مسافرتی بروید که جزئیات کاملی در مورد امکانات و شرایط اتاق هتل پیش روی شما قرار می دهند.
خوشبختانه امروزه اپلیکیشن ها و سایت های زیادی در حوزه ی رزرو هتل فعالیت دارند که جزئیات دقیقی از امکانات و خدمات خود به مهمامان احتمالی خود ارائه می دهند.

عدم توجه به دلیل ارزان بودن یک اتاق

هیچ ارزانی بی دلیل نیست.شاید هر کسی با دیدن پیشنهاد شگفت انگیز قیمت ارزان یک هتل در یک فصل پر رفت و آمد وسوسه شده و اتاق را رزو کند،اما همه چیز بعد از ورود شما به آن جا مشخص می شود.اتاق هایی که قیمت های بسیار ارزانی دارند اغلب کیفیت نامطلوبی داشته و موجب ایجاد تجربه ی بد در مسافران می شوند.این گونه اتاق ها بسیار کوچک هستند و گاها وسایل بسیار ابتدایی نیز در آن ها وجود ندارد.بنابراین در هنگام رزرو هتل اگر به پیشنهادات  بسیار ارزان برخورد کردید،قبل از رزرو به مشخصات اتاق نگاهی دقیق تر بیندازید.

عدم توجه به قوانین استرداد

اگر زمانی که می خواهید اتاقی را در یک هتل رزرو کنید،به شرایط استرداد و کنسلی رزو توجه نکنید،هنگام انصراف از اقامت و درخواست بازگشت وجه به حساب،به مشکل برخواهید خورد.ممکن است حتی تا نیمی از مبلغی که برای رزرو پرداخت کرده اید در زمان کنسلی به عنوان جریمه از پرداختی شما کسر شود.به خصوص اگر از آن دسته افرادی هستید که اتاق هتل را بسیار قبل تر از زمان سفر رزرو می کنند،توجه به قوانین و مقررات هتل مورد نظر در زمینه ی استرداد،بسیار مهم است.

در اغلب هتل های ارزان قیمت ، امکان کنسلی بعد از رزرو وجود ندارد.

عدم توجه به هزینه ی تمام شده 

برای رزرو هتل به صورت آنلاین،لازم است تا مبلغ مشخصی را به ازای مدت اقامت در هتل با تراکنش آنلاین پرداخت کنید.هتل هایی وجود دارند که به جز پرداخت اولیه ی مسافر،در هنگام رزرو او در هتل هزینه های اضافی دیگری نیز از او در خواست می کنند،برای مثال هزینه ی صبحانه و..

بنابراین هنگامی که میخواهید هتلی را رزرو کنید،با سوال از پشتیبانی و یا پذیرش هتل،اطمینان حاصل کنید که هزینه ای که پرداخت می کنید هزینه ی تمام شده و قطعی اقامت شما در هتل باشد.

تعداد مهمان 

در هتل های حرفه ای،هر اتاق مخصوص یک یا دو مهمان است.اگر به صورت خانوادگی یا همراه دوستان خود می خواهید سفر کنید،پس دقت کنید که در هر اتاقی که رزرو میکنید امکان اسکان چند نفر وجود دارد.این موضوع از مشکلات احتمالی که ممکن است بعدا رخ دهد جلوگیری میکند.

عدم توجه به موقعیت هتل

هتل ها با فاصله های مختلف نسبت به جاذبه های گردشگری و مراکز مختلف شهری ساخته می شوند.عدم توجه به موقعیت هتل ممکن است موجب شود برای رسیدن به جاذبه های گردشگری ، هزینه های زیادی بپردازید.پس انتخاب معقولانه اینست که هتلی را انتخاب کنید که به جاذبه های گردشگری شهر مورد نظر شما نزدیک تر باشد تا از صرف هزینه برای رفت و آمد جلوگیری شود.از طرفی اگر هدف شما از سفر دیدن مکان های گردشگری نیست و سفر شما صرفا کاریست،بنابراین تفاوت چندانی در موقعیت مکانی هتل وجود ندارد.چه بسا هتل هایی که از مراکز گردشگری دور تر هستند بهتر باشند چرا که قیمت کمتری برای رزرو خواهند داشت.

عدم استفاده از ترانسفر هتل

بسیاری از هتل های معتبر و برند،راننده هایی دارند که مسافر را از فرودگاه و ایستگاه مسافربری به هتل می رسانند.این گزینه ایست که استفاده از آن راحتی شما را مقابل حمل وسایل خود و دردسرپیدا کردن وسیله نقلیه در پی دارد.

دقت در تاریخ

تاریخ سفر یکی از مواردیست که بسیاری از مسافران را به اشتباه می اندازد.همچنین این مورد یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات رزرو هتل است. برخی هتل ها اتاق های خود را در چرخه های 12 ساعته و برخی دیگر در چرخه های 24 ساعته برای رزرو معرفی می کنند،در هنگام رزرو هتل به این موضوع نیز دقت داشته باشید.

اگر در مناطق زمانی مختلف سفر می کنید، اگر پرواز شما یک شبه است و اگر هتل شما از فرودگاه دور است، مطمئن شوید که تحقیقات لازم را انجام داده و تاریخ ها را به درستی هماهنگ کنید زیرا در نهایت هزینه ای را می پردازید که بابت آن در هتل حضور نداشته اید.

زمان رزرو

این موضوع یکی از برگترین اشتباهات در زمینه ی رزو هتل است.درست است که رزرو هتل از هفته ها و ماه ها قبل از سفر می تواند خیال شما را از این بابت آسوده و راحت کند اما مستلزم اینست که تمام هماهنگی ها برای رسیدن به موقع شما به هتل انجام شده باشد،هماهنگی هایی از جمله رزرو بلیط هواپیما یا قطار و اتوبوس و تطبیق زمان آن ها با زمان رسیدن شما به هتل و..

جمع بندی:

اشتباهات در هر زمینه ای سبب نارضایتی و تجربه ای بد خواهد شد،این موضوع به خصوص در مورد رزرو هتل و سفر صدق می کند.حتی یک اشتباه کوچک در هنگام رزرو هتل می تواند تعطیلات و در نهایت سفر شما را خراب کند.این اشتباهات معمولن به دلیل عدم آگاهی از نکاتی که باید در هنگام رزرو هتل به آن ها دقت کنید رخ می دهد.این لیست را به عنوان توصیه رزرو هتل در نظر بگیرید و مطمئن شوید که هیچ یک از بزرگترین اشتباهات رزرو هتل در این لیست را مرتکب نمی شوید. تعطیلات باید شاد و به یاد ماندنی باشد و نباید با تصمیمات بد خراب شود.در این مطلب به اشتباهات رایج رزرو هتل و راه های جلوگیری از آن پرداختیم که امیدواریم برای شما مفید واقع شوند.

فهرست
بک لینک
فروش آنتی ویروس
انجام بکلینک بک لینک به منظور گوگل مم
مشاهده اهمیت خدمات سئو کار حرفه ای سایت بهترین
سعو اهمیت بک لینک تفریحی SEO
انجام بکلینک خارجی خرید بکلینک دائمی و باکیفیت افزایش ورودی
آنتی ویروس نود 32 خرید
خرید و فروش رپورتاژ خرید بک لینک ارزان و gov سئو وب سایت
انجام ریپورتاژ آگهی نمونه بک لینک و دائمی افزایش بازدید
لایسنس رایگان eset internet security
روانپزشک در اصفهان
لیست پزشکان فوق تخصص عفونی شیراز
فعال ساز نود 32
بهترین عنوان رپورتاژ آگهی
عوامل موثر بر سرعت سایت
کسب درآمد اینترنتی چیست
سیگنال رایگان
معنی بک
بهینه سازی درون صفحه